Építésvezető Álláslehetőség

Magyar tulajdonosi hátterű, magasépítéssel foglalkozó, 38 éve működő cégcsoport stabil anyagi háttérrel, állandó és folyamatosan bővülő megrendelői körrel építésvezető munkatársát keresi hosszú távú, megbecsülést biztosító főállásba.

Projektjeinket elsősorban Budapesten és Pest megyében, valamint a Balaton környékén valósítjuk meg.
Lakó-kereskedelmi és ipari ingatlanok, középületek fejlesztésével, felújításával, shell&core és fitout munkákkal is foglalkozunk.

Amit kínálunk:

  • energikus, barátságos, támogató csapat, kiváló kollégák
  • szakmai fejlődést inspiráló, professzionális és egyben családias, rugalmas környezet
  • önálló, felelős munkavégzés lehetősége
  • versenyképes juttatási csomag:
    • Magas fix alapbér
    • Céges telefon
    • Céges autó vagy utazási költségtérítés
    • Céges laptop
    • Egyéb, munkavégzéshez szükséges eszközök biztosítása
    • Folyamatos továbbképzési lehetőség
    • Szakmai előrelépési lehetőség
    • Teljesítményarányos mozgóbér, amely akár az alapfizetés duplája is lehet
  • izgalmas, változatos, kihívásokkal teli projektekben való részvétel
  • folyamatos fejlődés és előrelépés lehetősége

epitesvezeto

Miért jó nálunk dolgozni:

  • Hosszú távú munkalehetőséget nyújtunk egy folyamatosan fejlődő vállalatnál
  • Szakmai szempontból izgalmas, változatos projektek sikeréhez járulhat hozzá csapatunk minden tagja
  • A kereseti lehetőségednek csak a hatékonyságod szab határt
  • Megbecsüljük és megtartjuk az értékes kollégákat minden körülmények között
  • Kiszámítható, minden hónapban pontosan érkező fizetés
  • Sokrétű munka-és megrendelői körrel rendelkezünk
  • Fiatalos, lendületes, rugalmas csapat vagyunk

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Építőmérnöki vagy építészmérnöki, vagy magasépítési technikusi végzettség
  • Legalább 3 év igazolható magasépítési tapasztalat kivitelezői oldalon, építésvezetésben
  • TERC költségvetés-készítő program alapos ismerete
  • Ms OFFICE programok, EXCEL táblázatkezelő alapos ismerete
  • Határozott kommunikáció, teljesítményorientált személyiség
  • Megbízható, összeszedett, határozott kollégára van szükségünk, aki önállóan végzi a munkáját, keresi és megtalálja a megoldásokat. Lojalitás minden körülmények között, nagyfokú terhelhetőség.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Műszaki Ellenőri és Felelős Műszaki Vezetői jogosultság, vagy ennek megszerzésére irányuló törekvés.
  • Alvállalkozói kapcsolatrendszer
  • Műszaki előkészítésben, költségvetés-készítésben szerzett gyakorlat, kivitelezési árak alapos ismerete

Feladatok:

  • Magasépítési projektek helyszíni irányítása, szervezése
  • A szerződések határidőkön és költségkereteken belüli teljesítése
  • Alvállalkozók munkájának irányítása, napi tevékenységek összehangolása
  • Anyagszállítás koordinálása, átvétele, dokumentálása
  • Építési napló vezetése, jegyzőkönyvek készítése
  • Teljesítési igazolások alátámasztása
  • Folyamatos írásos beszámolás a vezetőség felé
  • Szerződésszerű és megfelelően magas szintű műszaki tartalom biztosítása
  • Megrendelő helyszíni képviselőivel való napi kapcsolattartás
  • Kooperációkon való részvétel
  • Költségvetések készítése, ellenőrzése, ütemtervek készítése
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség

Jelentkezést fényképes önéletrajzzal, referenciák és bérigény megjelölésével az info@imperialholding.hu email-címre kérjük.

  • Blikk
  • PiacProfit
  • ProfitLine
  • KNK
  • 10perc
  • Kanizsainfo