Belsőépítész álláslehetőség

Imperial Holding Group - belsőépítész tervező

38 éve működő, tőkeerős, rendkívül dinamikusan fejlődő, magyar tulajdonban lévő családi vállalkozásunkba keresünk belsőépítész kollégát:

  •    rugalmas munkavégzésre,
  •    kiemelkedő fix bérezéssel
  •    junior és senior kollégák jelentkezését egyaránt várjuk.
Munkakezdés: azonnal

Kérlek akkor jelentkezz a pozícióra, ha Te is hosszú távú elkötelezettségben gondolkodsz, stabil, állandó munkahelyet szeretnél.

Amit kínálunk:

  • Kiemelkedő bérezés
  • Változatos, értékteremtő szakmai feladatok
  • Teljesen rugalmas munkaidő és munkavégzési helyszín
  • Támogató csapat
  • Részvételi lehetőség a megvalósításban
  • Amit kérünk:
  • Belsőépítész végzettség és legalább 3 év releváns szakmai gyakorlat
  • Leigazolható referenciák
  • Önálló munkavégzési képesség, tervezőszoftverek beható ismerete
  • Látványtervezésben, 3D renderelésben jártasság
  • Jó kommunikációs készség, türelmes, segítőkész, ügyfélbarát hozzáállás
  • Precíz, pontos, felelősségteljes, lelkiismeretes munkavégzés
  • Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
  • Építész tervezői ismeretek
  • Kialakult beszállítói kapcsolatrendszer
  • Családi házak belsőépítészetében szerzett gyakorlat, tapasztalat

Feladatok:

  • Családi házak, házbővítések belsőépítészeti tervezése
  • Helyszíni felmérések, ügyféltárgyalások
  • Kommunikáció az ügyfelekkel
  • 3D látványtervek készítése
  • Társtervezőkkel való együttműködés, munkájuk összehangolása

Jelentkezni fényképes szakmai önéletrajzzal, konkrét tervezési referenciákkal az info@imperialholding.hu címen lehet.

  • Blikk
  • PiacProfit
  • ProfitLine
  • KNK
  • 10perc
  • Kanizsainfo